O obiekcie Szklane Domy

 
Obiekt "Szklane Domy", to dwa budynki o niebanalnej i nowoczesnej architekturze oraz wzornictwie, które wpisują się naturalnie w zbocze Gubałówki,
co więcej jest on położony w przepięknym cały rok zakolu Cichej Wody. To tradycja połączona z nowoczesnością oraz pięknem wynikającym
z nieskazitelnej natury.
 
Budynek "Żeromski" - niepowtarzalny, silny charakter, góralska osobowość, którego przeznaczeniem jest pozwolić zamieszkać w swych progach każdemu,
kto posiada potęgę smaku i charakteryzuje się najprzedniejszym z gustów.
 
Budynek "Witkacy" - nieprzenikniona postać polskiej bohemy, teatru i sztuki - budynek noszący ową nazwę jest równie nieprzenikniony, co przepiękny, bezkompromisowy, funkcjonalny i nie dający porównać się z żadnym innym.
 
Niespotykane w Zakopanem jest zastosowanie na taką skalę w elewacji połączenia szkła, aluminium i miejscowego granitu. Schodkowy kształt budynków zapewnia mieszkańcom przepiękne balkony i tarasy widokowe dostępne z każdego piętra.
 
Apartamenty charakteryzuje najwyższy standard.

O inwestycji Tabs

Nowoczesne apartamenty położone niedaleko popularnej części Pasma Gubałówki, idealnie dla wymagających klientów, którzy cenią sobie spokój i wygodę. Zarówno dla miłośników aktywnego wypoczynku na łonie natury, którzy chcą w pełni korzystać z uroków polskich gór, jak i dla wielbicieli atmosfery Zakopanego z jego folklorem, galeriami, muzeami. 

Tylko 15 minut - tyle czasu potrzeba, by z "Żeromskiego" przespacerować się do Krupówek. Lokalizacja zachęca zatem do spacerów i korzystania z uroków miasta, zapewniając jednocześnie sielskie, ciche, bezpieczne otoczenie bez miejskiego zgiełku, korków ulicznych i samochodowych spalin (zjazd na osiedle jest już przed pierwszym rondem). Apartamenty gwarantują jednocześnie komfort oraz niepowtarzalne widoki na panoramę Tatr o każdej porze roku.

 

 

"Żeromskim" znajdują się 63 jednostki mieszkalne natomiast w "Witkacym" 18 - o powierzchni od 30 - 150 m2.

Każde mieszkanie posiada balkon, a dodatkowo 3 apartamenty posiadają tarasy widokowe. Garaż podziemny to 83 miejsca postojowe (w tym 15 wydzielonych miejsc garażowych zamkniętych) oraz indywidualne aneksy (na sprzęt sportowy i turystyczny). Dachy, ze względu na swą płaską konstrukcję, mogą dodatkowo pełnić rolę tarasu. Ich konstrukcja zwiększa możliwości podziwiania przepięknych tatrzańskich panoram oraz potęguje wartość estetyczną "Szklanych Domów".

Przestrzeń powiększają duże, pełne światła okna, w pełni przeszklone balkony i tarasy. 

 

Apartamenty zaprojektowane są tak by były przyjazne dla mieszkańców i środowiska oraz by gwarantowały bezproblemowe funkcjonowanie urządzeń technicznych (instalacje umieszczono w podziemnym garażu). Teren kompleksu jaki i pomieszczenia wewnątrz przystosowane są dla osób niepełnosprawnych (np. szerokie drzwi, łagodne podjazdy). Proekologiczne i energooszczędne ogrzewanie geotermalne dopełnia bezszumowa klimatyzacja. Wszystkie pomieszczenia posiadają instalację telefoniczną, telewizyjną, a dodatkowo w całym budynku można korzystać z bezprzewodowego szerokopasmowego Internetu. Zastosowane rozwiązania umożliwiają zdalne wynajęcie apartamentu, dogodne rozwiązanie dla chcących zarabiać na wynajmie. To doskonały przykład technologii high-end, jednej z wielu zastosowanych w tym nowoczesnym apartamencie. Zastosowane rozwiązania zaspokoją potrzeby najwybredniejszych klientów.

 

Teren kompleksu mieszkalnego, jego drogi komunikacyjne, są odpowiednio przystosowane także dla niepełnosprawnych (zastosowano windy, szerokie drzwi, rampy i łagodne podjazdy,).
Osiedle jest przyjazne także dla najmłodszych mieszkańców. W trosce o ich bezpieczeństwo ogrodzono cały jego teren oraz zamontowano monitoring. Każda Państwa pociecha będzie miała możliwość beztroskiego spędzania czasu na terenie placu zabaw.
Ponadto, na terenie kompleksu znajduje się portiernia, z całodobową obsługą. Z podziemnego parkingu dostaną się Państwo do mieszkań windami, zatrzymującymi się na piętrze właściciela apartamentu.

 

Apartamenty o podwyższonym standardzie zapewniają komfortowe mieszkanie i doskonały wypoczynek dla najbardziej wymagających klientów. Wykonane w wysokim standardzie z najwyższej jakości nowoczesnych, trwałych i ekologicznych materiałów. Wszystkie mieszkania posiadają balkony, wszystkie posiadają widok na południe, a 95% okna w salonach wychodzą na południową stronę. Będąc w ich wnętrzach można obcować z przepiękną koroną Tatr, gdzie w pierwszej kolejności uwagę przykuwa majestatyczna "postać" Giewontu. Osiedle znajduje się w zakolu strumienia Cichej Wody, co w upalne, letnie dni tworzy rześkie powietrze i swoisty mikroklimat, który można wykorzystać na miłe spędzanie wieczorów. Lokalizacja daje także możliwość obcowania z przyrodą podczas spacerów wzdłuż strumienia mini promenadą, podświetlaną nocą. Mieszkańcy, miłośnicy aktywnego wypoczynku i pieszych górskich wędrówek będą mieli do dyspozycji specjalnie do tego przeznaczone aneksy na sprzęt turystyczny i sportowy.